Пристосування ортопедичне для спини і м'язів черевної стінки з отвором під стому «Стронг» С-3С

Бренд: Reabilitimed
Номер: or-20424
558 грн
В наявності
Опис

Для коректного підбору ортопедичного корсету необхідно виміряти сантиметровою стрічкою (щільно, але не тягнучи) окружність стегон на 10 см нижче талії. Згідно з отриманими результатами підібрати корсет по таблиці підбору розмірів.

Розмір Обсяг стегон нижче лінії талії на 10 см Довжина бандажа (см)
S 77-87 94 ± 2
M 87-95 105 ± 2
L 95-103 115 ± 2
XL 103-112 125 ± 2
XXL 112-126 135 ± 2
XXXL 126-135 145 ± 2

Бандаж виготовлений з багатошарового матеріалу з бавовняним махровим полотном до тіла і еластичного бандажного полотна Метою використання післяопераційного бандажа для стомованих хворих є фіксація передньої, бічної черевної стінки. Унікальність післяопераційного бандажа для стоми полягає в створенні оптимальних умов для відведення кишкового вмісту або сечі.

Показання до застосування:

• Реабілітація пацієнтів зі стомою в післяопераційний період.
• Реабілітація пацієнтів в післяопераційному періоді, при використанні дренажних пристосувань.
• Підтримка передньої черевної стінки у пацієнтів зі стомою. Профілактика утворення гриж в області стоми.

Особливості:

Фіксує положення калоприймача, дренажних пристроїв, запобігаючи їх зміщенню під час руху. Роз'ємна конструкція. Передня панель повністю відстібається, може зміщуватися і перевертатися отвором вгору або вниз для зручного розташування на стомі.

Принцип дії:

Бандаж на черевну стінку забезпечує легкий ступінь фіксації і підтримку передньої черевної стінки. Рівномірний компресійний вплив бандажа сприяє поліпшенню кровообігу м'язів і шкіри передньої черевної стінки.

Застосування бандажа запобігає виникненню гриж в області післяопераційного рубця за рахунок захисту і розвантаження сполучно-тканинної і м'язового апарату передньої черевної стінки. Істотно знижує ризик виникнення больових відчуттів, печіння або свербежу, пов'язаних з роздратуванням шкіри навколо стоми або з посиленою перистальтикою кишечника.

Застосування:

Бандаж надягають в положенні лежачи перед підйомом з ліжка. Носять протягом усього часу перебування в вертикальному положенні. Режим і терміни носіння корсета призначає лікар.
Перед використанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Правила підбору:
Сантиметровою стрічкою щільно, не тягнучи вимірюється окружність стегон на 10 см нижче талії. Підібрати необхідну модель бандажа можна по таблиці підбору розмірів.

УВАГА!

Не можна затягувати пристосування занадто сильно, щоб не викликати порушення кровообігу і дихання.

Попередження:

У випадках гнійних захворювань і / або захворювань шкіри в області застосування бандажа необхідна консультація лікаря. При виникненні будь-якого фізичного дискомфорту або подразнення слід негайно припинити використання бандажа і проконсультуватися з лікарем про можливість його подальшого застосування.

Протипоказання:
Локальні (в області застосування бандажа) дерматити і гнійничкові інфекції шкіри, діафрагмальні грижі, невправимі грижі черевної стінки, синдром портальної гіпертензії.
Перед використанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Правила догляду:
     Рекомендується ручне прання в прохолодній воді до 40 ° С в 5% розчині прального порошку. Не застосовувати миючі та відбілюючі засоби, що містять хлор.  Не викручувати, не зволікати, не прасувати. Сушити НЕ віджимаючи, далеко від нагрівальних приладів і прямих сонячних променів.

Умови зберігання:

Вироби повинні зберігатися в упакованому вигляді в сухому провітрюваному приміщенні, на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів. При зберіганні, вироби повинні бути захищені від попадання прямих сонячних променів і взаємодії з нафтопродуктами (бензин, гас і ін.)

Умови утилізації: утилізувати зі звичайними побутовими відходами.
Термін придатності: 5 років з дати виготовлення.
Гарантійний термін: 6 місяців з моменту продажу при дотриманні інструкції та правил експлуатації.

Гарантійними випадками не є: механічні пошкодження (включаючи випадкові), пошкодження,
викликані використанням товару не за призначенням; дефекти, що виникли як наслідок порушення правил і умов експлуатації або зберігання,
правил догляду за виробом, несанкціонований ремонт або внесення змін в конструкцію.

Характеристики
СТАТЬ
унісекс
КОЛІР
чорний
Тип застібки
Подвійна
Відділ
Поперековий
фіксація
Miękki
Матеріал
Поліамід, Бавовна
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.