Ортопедична подушка для інвалідного крісла КР-4

Номер: or-20874
879 грн
Безкоштовна доставка!
В наявності
Опис

Опис моделі:

Подушка призначена для хворих та інвалідів, що користуються інвалідним візком. Подушка для коляски інвалідному виготовлена ​​з високо еластичного пінополіуретану провідних світових фірм: "Shell", "Bayer", "Basf", "Goldschmidt", який має високу пружність і здатність відновлювати свою первинну форму після тривалого тиску, а чохол для виконання свого функціонального призначення, виготовлений з еластичного трикотажного бавовняного полотна. Подушки забезпечують пацієнтам максимальну підтримку і стійкість, значно знижують тиск на тіло.

Технічні параметри відповідають міжнародним вимогам, що пред'являються до продукції цього типу.

Матеріал екологічно чистий, не викликає алергії, нетоксичний, безшумний в експлуатації. Щільність пінополіуретану не менше  25 кг/м². Напруга стиснення 4,0 кПа. Санітарно-гігієнічні властивості підтверджені міжнародним сертифікатом безпеки німецької фірми "TUV Reinland".

Розміри: КР-4 (400 × 500)

Показання до застосування:

  • Подушки для інвалідного крісла створені для того, щоб люди, які мають можливість пересуватися тільки за допомогою інвалідного крісла, відчували себе комфортно 24 години на добу.

Увага:

Є медичне реєстраційне посвідчення, видане МОЗ України підтверджує, що виріб є виробом медичного призначення. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для профілактики і при лікуванні різних захворювань.

Повернення і обмін:

Відповідно до постанови "Про реалiзацiю окремих положень Закону України" Про захист прав споживачiв "вiд 19 березня 1994р. № 172 ", поверненню і обміну не підлягають:

  • Товари сан. гігієни та особистого користування (такі як білизна, компресійний трикотаж і т.д.);
  • Товари медичного призначення;
  • Корсетні вироби.

* За попередньою домовленістю в окремих випадках можливий обмін деяких категорій товарів.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.