Матрац ортопедичний протипролежневий ПЗ-5 (укомплектований непромокаючою плівкою)

Номер: or-20875
6 906 грн
Безкоштовна доставка!
В наявності
Опис

Опис моделі:

Матрац протипролежневий з ортопедичним ефектом - універсальний засіб для лежачих хворих при загрозі виникнення пролежнів. Він є чудовим засобом для створення фізіологічно правильного положення тіла лежачи на спині, животі або боці. Завдяки високому ступеню повітропроникності матрац сприяє загоєнню ушкоджень шкірних покривів. Висока повітропроникність обумовлюється повітряним простором між точками дотику матраца з шкірою, простором між осередками матраца, а також високою аеропровідністю пінополіуретану. При поворотах на матраці ділянки контакту тіла з матрацом змінюються (чергуються), що призводить до своєрідного «масажу» і відповідно до поліпшення гемодинаміки, тим самим перешкоджає виникненню пролежнів. Матрац з ортопедичним ефектом може використовуватися як в лікувальних, санаторних установах так і в побуті.

Матрац виготовлений з високоеластичного пінополіуретану провідних світових фірм: "Shell", "Bayer", "Basf", "Goldschmidt", що володіє високою пружністю і здатністю відновлювати свою первинну форму після тривалого тиску, а чохол, для найбільшого виконання свого функціонального призначення, виготовлений з еластичного трикотажного бавовняного полотна.

Санітарно-гігієнічні властивості підтверджені міжнародним сертифікатом безпеки німецької фірми "TUV Reinland" та укладенням МОЗ України.

Матеріал екологічно чистий, не викликає алергії, нетоксичний, безшумний в експлуатації.
Щільність пінополіуретану не менше 25 кг/м². Напруга стиснення 4,0 кПа.

Розмір - 200 × 85 × 12 см.

Увага:

Є медичне реєстраційне посвідчення, видане МОЗ України підтверджує, що виріб є виробом медичного призначення. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для профілактики і при лікуванні різних захворювань.

Повернення і обмін:

Відповідно до постанови "Про реалiзацiю окремих положень Закону України" Про захист прав споживачiв "вiд 19 березня 1994р. № 172", поверненню і обміну не підлягають:

  • Товари сан. гігієни та особистого користування (такі як білизна, компресійний трикотаж і т.д.);
  • Товари медичного призначення;
  • Корсетні вироби.

* За попередньою домовленістю в окремих випадках можливий обмін деяких категорій товарів.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.