Компресійний трикотаж

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів
782 грн
Безкоштовна доставка!
938 грн
Безкоштовна доставка!
1 094 грн
Безкоштовна доставка!
1 172 грн
482 грн
553 грн
772 грн
Безкоштовна доставка!
976 грн
Безкоштовна доставка!
991 грн
Безкоштовна доставка!
991 грн
Безкоштовна доставка!
1 135 грн
685 грн
685 грн
570 грн
462 грн
585 грн
585 грн
518 грн

Компресійний трикотаж: як вибрати і де купити хороші вироби?

Тяжкість в ногах, що набрякають до кінця дня ступні, випирають вени. Якщо Вам добре знайомі такі симптоми, рекомендуємо негайно зайнятися своїм здоров'ям і підібрати фірмовий компресійний трикотаж в нашому інтернет-магазині. Він знизить навантаження на стінки судин, забезпечить їх підтримку і ефективний кровообіг. Крім цього, регулярно використовується компресійний трикотаж при варикозі надає протівоемболіческій ефект. Він попереджає подальший розвиток хвороби, запобігає утворенню судинних зірочок, бляшок і тромбів.

Основні види продукції

Виготовлені за новітніми технологіями, компресійні вироби призначені для різних частин тіла. Найбільш затребуваною є панчішно-шкарпеткова продукція (шкарпетки, гольфи, панчохи і колготи), оскільки на судини нижніх кінцівок припадає найбільше навантаження.

Залежно від ефекту, і ступеня стиснення компресійну білизну для ніг ділиться на класи (з 1 по 4). За напрямками воно ділиться на:

  • профілактичне, з легким ефектом;
  • суто медичне, або лікувальний;
  • госпітальне.

В окрему категорію виділяють компресійну білизну для вагітних. Його носять, починаючи з перших місяців виношування плоду, а також після пологів. Крім цього, є окремі лінії, в залежності від статі: компресійний білизна при варикозі для чоловіків і жінок, що враховує анатомічні особливості будови тіла.

Медичний компресійний трикотаж і його значення

Мало хто збирається компресійний трикотаж купити для профілактики. Зазвичай його починають носити, коли тривожні симптоми вже дають про себе знати. Тому найбільш затребуваними є вироби, що мають 1 і 2 класи компресії.

Якщо рішення купити компресійний трикотаж прийнято за рекомендацією лікаря, то тут потрібно 2 або 3 клас, в залежності від стану пацієнта. При запущеному ході хвороби компресійний трикотаж 2 клас вже не зробить очікуваного ефекту. Судинах потрібно більш потужна підтримка, яка передбачена в продукції 3 і 4 класу. Антиварикозні білизна стане частиною комплексного лікування, що включає медикаментозну терапію і процедури.

Якісний компресійний трикотаж, відгуки про який вище всяких похвал, носять також в післяопераційному періоді. Його завдання - допомогти судинам швидко відновитися після операційного втручання, а також перерозподілити кровотоки. Жінкам в післяпологовому періоді антиварикозного білизна допоможе швидше відновитися, повернути розтягнуті стінки судин в норму, підвищити їх тонус.

Переваги виробів

Фірмовий компресійний трикотаж для чоловіків і жінок призначений для щоденного носіння. Він м'яко облягає ноги, не передавлівая судин, міцний, досить еластичний, не подразнює шкіру, майже невідчутний на тілі. При дотриманні правил по догляду він прослужить довгий час.

Як і трикотаж для вагітних, протівоварікозние вироби рекомендується частіше прати і сушити подалі від опалювальних приладів. Їх можна надягати замість звичайних панчіх і колготок.

Щільність продукції підбирають, виходячи з рекомендацій лікаря і сезону. Кольорову гаму - по індивідуальних переваг. У літніх моделях панчіх відсутня носок, тому їх можна сміливо носити з відкритою взуттям, забезпечуючи вільний доступ повітря до пальців. Жіноча колекція буває доповнена силіконовими липучками і мереживними вставками. Тому її зовнішній вигляд нічим не відрізняється від звичайних панчіх і колготок.

Пропонуємо придбати компресійні вироби за привабливими цінами в нашому інтернет-магазині. Безкоштовно доставимо покупку по Києву, а також організуємо відправку в інші міста.