Бандаж з поліцентричної анатомічними шарнірами для сильної фіксації колінного суглоба з можливістю регулювання кута згинання-розгинання арт. К-1ПШ-2

Бренд: Reabilitimed
Номер: no-19558
1 785 грн
Безкоштовна доставка!
В наявності
Опис

Інструкція по застосуванню пристосування ортопедичного для коліна з шарнірами полицентрическими з регульованим кутом згинання-розгинання арт. К-1ПШ-2

Призначення:

Роз'ємний колінний ортез забезпечує посилену зовнішню фіксацію, стабілізацію і розвантаження колінного суглоба. Використовуваний шарнір з регулюванням кута згинання-розгинання дозволяє чітко виставляти рівень рухливості колінного суглоба і регулювати амплітуду рухів (кут згинання 0°, 10°, 20°, 40°, 60°, 90°, 150°, кут розгинання 0°, 10°, 20°, 40°, 60°, 90°), що особливо важливо в процесі реабілітації.

Свідчення:

 • Реабілітація після травм, оперативних втручань, эндопротезирования і артроскопии з поступовим розширенням кута згинання-розгинання (розробка контрактур, фіксація в положенні досягнутої корекції).
 • Ушкодження менісків і розриви бічних і хрестоподібних зв'язок.
 • Функціональна нестабільність при важких формах артритів і артрозу, у тому числі хронічних і ревматичних.
 • Нестабільність колінного суглоба, хрестоподібних і бічних зв'язок.
 • Попередження перерозгинання суглоба

Режим і терміни носіння визначає лікар.

Правила підбору :

Стрічкою сантиметровою, щільно, не затягуючи, вимірюється коло колінного суглоба по середині колінної чашки. Згідно з отриманими результатами підібрати необхідний розмір по таблиці підбору розмірів. Щоб перевірити правильність вибору розміру, рекомендується його приміряти.

Таблиця підбору розмірів :

Розмір

Обхват середини коліна в положенні стоячи (см)

S-M

30-37

L-XL

38-45

XXL-XXXL

46-53

Порядок надягання :

Надівається безпосередньо на колінний суглоб. При надяганні необхідно поєднати отвір на передній поверхні виробу з колінною чашкою. При цьому валик-кільце повинен щільно прилягати до області колінної чашки. Зафіксувати ортез ременями, що тягнуть, з текстильними застібками-липучками.

Перед надяганням слід зробити регулювання кута згинання-розгинання шарніра.

Інструкція по використанню шарнірів з регулюванням кута згинання і розгинання

1. Установка шарнірів в нерухомому стані із заданим кутом фіксації колінного суглоба :

Відкриваємо пластикову кришку вузла регулювання одного з шарнірів і встановлюємо два штифти в полі шкали EXTENSION в отвори з відміткою, наприклад, 20 градусів. Повторюємо операцію з другою парою штифтів в полі шкали FLEXION, встановивши їх в отвори з відміткою 20 градусів. Робимо ті ж операції з другим шарніром. Таким чином, ортез К-1ПШ-2 зафіксує нерухомо колінний суглоб в положенні 20 градусів. Для вибору іншого необхідного кута фіксації проведіть ті ж дії з установкою  штифтів в отвори з необхідним значенням.

2. Установка шарнірів в рухливому стані із заданим діапазоном рухливості колінного суглоба :

Відкриваємо пластикову кришку вузла регулювання одного з шарнірів і встановлюємо два штифти в полі шкали EXTENSION в отвори з відміткою що відповідає обмеженню розгинання колінного суглоба, наприклад 0 градусів. У полі шкали FLEXION встановлюємо другу пару штифтів в отвори з відміткою що відповідає обмеженню згинання колінного суглоба, наприклад 60 градусів. Робимо ті ж операції з другим шарніром. Таким чином, ортез  К-1ПШ-2 обмежить рухливість колінного суглоба в діапазоні 0 до 60 градусів. Для вибору іншого необхідного діапазону рухливості проведіть ті ж дії з установкою  штифтів в отвори з необхідними значеннями.

УВАГА! Не слід затягувати занадто сильно фіксувальні ремені щоб уникнути порушень кровообігу.

Перед використанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Протипоказання:

 • перші три доби гострої травми;
 • гострі гнійні запальні захворювання;
 • пухлинні захворювання в сфері застосування ортеза.

Попередження:

 • індивідуальна непереносимість матеріалів;
 • захворювання, при яких протипоказана гіпертермія;
 • захворювання шкіри (у сфері застосування ортеза);
 • при виникненні фізичного дискомфорту, роздратування слід негайно проконсультуватися з лікарем про можливість подальшого застосування ортеза.

Відхід: Рекомендовано ручне прання при температурі води не вище +40°З, сушити, не викручувавши, розклавши на рушник далеко від нагрівальних приладів і прямих сонячних променів. Перед пранням вийняти металеві шини/ребра жорсткості.  Не застосовувати миючі і відбілювальні засоби, що містять хлор. Не застосовувати машинне прання. Після прання металеві шини/ ребра жорсткості вставити на колишнє місце.

Умови зберігання : Вироби повинні зберігатися в упакованому виді в сухому провітрюваному приміщенні, на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів. При зберіганні, вироби мають бути захищені від попадання  прямих сонячних променів і взаємодії з нафтопродуктами (бензин, гас та ін.)

Умови утилізації : утилізувати з побутовим сміттям.

Термін придатності : 5 років з дати виготовлення.

Гарантійний термін: 6 місяців з моменту продажу при дотриманні інструкції і правил експлуатації.

Гарантійними випадками не є: механічні ушкодження (включаючи випадкові), ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням; дефекти, що виникли як наслідок порушення правил і умов експлуатації або зберігання, правил відходу за виробом, несанкціонований ремонт або внесення змін до конструкції.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.