Бандаж для кисті еластичний ЗС-1-ТМ

Бренд: Reabilitimed
Номер: or-20179
333 грн
В наявності
Опис

Еластичний бандаж на зап'ястя сконструйований з урахуванням сучасних уявлень про біомеханіку рухів, виготовлений за сучасною технологією з аеропрену. (Аеропрен - м'який, повітропроникний високоеластичний неопрен, має по всій поверхні додаткову перфорацію, що поліпшує повітро-і вологообмін). Завдяки своїй конструкції, здійснює фіксацію променево-зап'ястного суглоба, великого пальця кисті, суглобів зап'ястя, зап'ястно-п'ясткових суглобів, розвантажує суглоби.

Бандаж, маючи гарну еластичність, здійснює мікромасаж підлеглих тканин, за активних рухів. Тепловий вплив на суглоби, дозволяє протягом короткого часу досягти температури теплового комфорту, що значно підвищує еластичність м'язово-сухожильної тканини.

Мікромасажний та тепловий ефекти істотно поліпшують мікроциркуляцію в тканинах, що контактують з бандажем, що у сукупності з обмеженням рухливості сприяє зниженню больового синдрому.

Призначений для легкої фіксації, зігрівання та рівномірної компресії області променезап'ястного суглоба. Попереджає розвиток набряків, нормалізує кровообіг, забезпечує підтримку зв'язкового апарату, променезап'ястного суглоба та м'яких тканин.

Протипоказання:

  • Шкірні захворювання, гострі гнійні захворювання.
  • Індивідуальна непереносимість матеріалів;
  • Захворювання, за яких протипоказана гіпертермія, захворювання шкіри (в області застосування бандажа).

Попередження:

  • У випадках гнійних захворювань і / або захворювань шкіри в області застосування бандажа необхідна консультація лікаря;
  • Людям з чутливою шкірою слід надягати бандаж на нижню білизну, яка щільно прилягає до тіла;
  • При виникненні будь-якого фізичного дискомфорту або подразнення слід негайно припинити використання ортеза і проконсультуватися з лікарем про можливість його подальшого застосування.

Увага:

Є медичне реєстраційне посвідчення, видане МОЗ України підтверджує, що виріб є виробом медичного призначення. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для профілактики і при лікуванні різних захворювань.

Повернення і обмін:

Відповідно до постанови "Про реалiзацiю окремих положень Закону України" Про захист прав споживачiв "вiд 19 березня 1994р. № 172", поверненню і обміну не підлягають:

  • Товари сан. гігієни та особистого користування (такі як білизна, компресійний трикотаж і т.д.);
  • Товари медичного призначення;
  • Корсетні вироби.

* За попередньою домовленістю в окремих випадках можливий обмін деяких категорій товарів.

Характеристики
Відділ
Зап'ястя
фіксація
Середня
Колір
Чорний
Матеріал
Неопрен
Ефект
мікромасажний
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.