Про компанію

Компанія Soloventex створена задля можливості людини інвестувати у своє здорове майбутнє. Представники сучасного суспільства вже у 30 років не почувають себе молодими через сидячу роботу та численні захворювання хребта чи кінцівок у запущених формах. Нажаль, число «літніхлюдей у самому квітучому віці» зростає з кожним роком.

Така ситуація сталасячерез запізніле звернення хворих до лікарів. Нехтуючи профілактикою, люди приходять лише коли біль стає нестерпним. У результаті - складні захворювання опорно-рухового апарату, які протікають дуже важко. Саме міцний хребет є головною запорукою здоров’я всього організму, включно зі станом внутрішніх органів. Тому для профілактики та лікування порушень постави рекомендується використовувати спеціальні ортопедичні вироби.

Товари Soloventex для здоров'я

Компанія посідає не останнємісце серед лідерів українського ринку з виробництва самостійно розроблених ортопедичних товарів, щовикористовуються не лишеу медицині. Soloventex упевнено прямує до кращих результатів, щоб відповідати рівню виробників аналогічної продукції в інших країнах Європи. Фірмові вироби не поступаються споживчими властивостями жодним зарубіжним аналогам.

Увиробництві використовують тільки перевірені якісні матеріали, переважна частина яких –натуральна сировина. Багато уваги приділяється крою та процесу обробки. Фірмова продукція створюється з метою покращити та прискорити лікувальний чи реабілітаційний періоди. Інноваційні розробки максимально комфортні для пацієнтів та зручні й ефективні у використанні.

Робота фахівців фірми завжди планомірна та стабільна. До процесу розробки нових моделей задля професійної консультації залучають:

  • провідних лікарів (хірургів, ортопедів, неврологів);
  • реабілітологів(утому числі спортивних).

Завдяки цьому у виробництво впроваджений широкий асортимент товарів корсетно-бандажної категорії, щосприяють швидкому та безпечному поліпшеннюстану шийного відділу хребта та нижніх і верхніх кінцівок.

Серед визначних розробок компанії можна виділити коректори постави, що створені заучастіпровідних ортопедів та з урахуванням основ виробництва ортопедичної продукціїзусієї Європи. Завдяки використанню інноваційних виробів Soloventex відновлюється та зміцнюється м’язовий корсет, повертаючи хребці у правильне положення.

Профілактичні вироби

Окрім лікувальних виробів, каталог фірми міститьпрофілактичні засоби: ортопедичні подушки та матраци. Для їх виготовлення використовують новітнікомпоненти та інноваційні технології. Ці вироби сприяють правильному положеннюхребта під час сну, а це в свою чергу призводить до гарного самопочуття, зменшення втоми, усунення дискомфорту у попереку та шиї, позбавлення від головного болю.

Останнімважливим надбанням торгової марки Soloventexєнизкакомпресійних виробів медичного призначення. Ця серія товарів створена із застосуванням імпортної сировини високої якості на високотехнологічному обладнанні німецького виробництва. На їх створення розробників надихнули європейські аналоги, що мають попит серед споживачів з усього світу.

Кожен покупець зможе підібрати ідеальну модель, незалежно від свого віку або статури, через широку розмірну сітку продукції.

Переваги виробів Soloventex

Якщо вироби для підтримки використовувати регулярно, можна запобігти або виправити такі негативні явища:

  • сколіози;
  • кіфосколіози;
  • кіфози.

Коректори постави формують природню поставу, тому ефективні такожпри відновленні опорно-рухового апарату після травм, переломів та післяопераційних ускладнень.

Для людей, які тривалий час навантажують хребет черезособливостіпрофесії, було розроблено низку поперекових корсетів, серед яких моделі «Індустрі» та «Люмбо». Ці ортопедичні пристосування популярні серед спортсменів, оскільки:

  • дозволяютьефективно знімати навантаження зі спини зокрема хребта під час виконання силових вправ;
  • запобігаютьзсуву дисків;
  • перешкоджаютьпідвивиху хребців.

З використанням новітніхдосягнень світової практики у сфері ортопедії спеціально створена окрема група товарів компанії для лікування травм. Фірмові пристосування мінімізують потребу у використанні гіпсових пов’язок чи взагалі роблять їх непотрібними. Їм на заміну приходять обмежувачі рухливості суглобів та жорсткі шини.

Компанія Soloventex має власне виробництво. Процес розробки нових виробів проходить у тісній співпраці з провідними лікарями, що дає можливістьпостійно вдосконалювати продукцію та розширювати асортимент. Фахівці фірми уважно стежать за розвитком світового ринку, на якому реалізуються ортопедичні продукти, та сміливо крокують уперед.

Окрему увагу звертаємо на комплекти магнітних елементів. Ці пристосування забезпечують лікувальну дію – протизапальну та знеболювальну, пришвидшуючи у багато разів процес реабілітації.

Чимала перевага полягає у використанні спеціального компресійного трикотажу, який надає рівномірний тиск стінки вен та м’які тканини ніг. Під впливом компресії швидкість потоку венозної крові до серця збільшується, а просвіт вен зменшується.

Зверніть увагу! Вироби медичного призначення від Soloventex пройшли клінічні випробування у стінах науково-практичного Центру екстреної допомоги медицини катастроф України та рекомендовані МОЗ України.

У 2016 році фірма здобула сертифікат міжнародного зразка (стандарту ISO 13485:2003) за бездоганну систему якості продукції. Також компаніямає сертифікат № АТ-00218/0 відтакого поважного органу сертифікації, як QualityAustria.

Сучасні медичні технології допомагають правильно та вчасно піклуватися про свій організм. Активне та регулярне використання виробів ТМ Soloventex істотно прискорить реабілітацію пацієнтів, завдяки функціональності, високій якості та безпеці.